Home Teams

Activiteiten

Agenda is leeg

Jarigen

Samy Boussaa28 Jul

Translate

English Bulgarian French German Italian Spanish

Commentaar

Bezoekers

JoomlaWatch Stats 1.2.7 by Matej Koval

Landen
ISRAEL Israel8700(92.6%)
NETHERLANDS Netherlands603(6.4%)
UNITED STATES United States25(0.2%)
GERMANY Germany10(0.1%)
BRAZIL Brazil9(0%)

Aantallen
Deze week: 12
Vorige week: 32
Deze maand: 130
Vorige maand: 205
Totaal: 929


Indeling van de teams
Indeling

Teamindeling Zaal 2008/2009

Mochten er vragen zijn over deze indeling of zijn we iemand vergeten : bel dan s.v.p. even met Monique Kneepkens : 020-7855740

Heren 1

Coach: vacature

Sander Evers

Harry Popken

Rene Reder

Aliev Aleydin

Erik Bleekrode

Tom v.d. Berg

Eric Spies

Fabian Overgaag

Marcel Kamer

Mahmoud Ibrahim

Jori Seidel

Dames 1

Coach: Marcel

Mariette Hilhorst

Monica Bos

Claudia Persenaire

Marion Meijer

Mirjam Ulle

Marja Hessels

Monique Kneepkens

Monique Nooij

Jolanda Kneepkens

Karin v.d. Berg

Dames 2

Coach: Fabian

Inez Abels

Nadine Koopmans

Amanda v.d. Heuvel

Diana Soons

Tine van Wel

Marjolein Vermeulen

Lenie van Echtelt

Janet ter Smitte

Denise Derksema

Kim Moinat

Astrid v.Deursen

Dames 3

Coach: Riet

Jacqueline Gerritsma

Lesley Markus

Bettina van Eck

Gerda Osoetndorp

Astrid Duikersloot

Liande Mul

Celine Antoine

Romy Abels

Cheryl Hall

Ellen Bezuyen

Inge de Jongh

 

Jongens A

Coach: Eric/Aliev

Wesley Engelen

Mark Dol

Robin Burgers

Brahim Gacem

Joep Labordus

Nick Ensing

Ferran Klamer

Thom Coenraats

Kevin Postema

Danny Schouten

Jessy Burgers

Meisjes B

Coach: Jolanda K.

Ezgi Tam

Duyga Ucar

Kimberly van W.

Nadia Maalmine

Loes de Vries

Oumaima Lazaar

Maxine Tamminga

Aicha Moumen

Nadia El Ghazouani

Urscha Fajdiga

Gulsen Acar

Seran Akpunar

Kimberley Brand

Jongens C

Coach: Frank K.

Mitch Kappen

Steven Hiddinga

Winston Aarsman

Fedde Veenman

Joshua Maxwell

Tim Koenders

Burak Konya

Tim Heezius

Sander Jongsma

Desmond Diderich

Robert Dasovic

Meisjes C1

Coach: Nicole S.

Bella Schuster

Vera van Erkel

Sandy Hessels

Elise Ramautarsing

Jonna Otten

Nina Temme

Anne Sophie v.Hulst

Quinty Schottert

Dian Faas

Hala Boukir

Meisjes C2

Coach: Diana Soons

Manon Tietzel

Chanice Calmao B.

Dalila Darhouchi

Daantje Spijker

Merel Smit

Merwe Acar

Imane Chaara

Anousha Fajdiga

Robin Zijlma

Alexander Bakker

Meisjes D1

Coach: Monique K.

Lin Wijnker

Janske Otten

Dionne Heezius

Meshghan Khaleqi

Mironne Zijlma

Kiki Koenders

Mirte Corjanus

Sophia El Hadi

Giulia Hiddinga

Azra Kaya

Gemengd D2

Coach: vacature

Youri Bakker

Jurre Keereweer

Patrick Tietzel

Jordi Tietzel

Jasmine Dinmchamed

Najoua Boukir

Julia Eliazer

E-jeugd (Mini’s)

Coach: Brigitte/Latifa

Rachel Oudheusden

Safae El Yakoubi

Yasmin van Balen

Laura Sterringa

Lisa Sterringa

Radoua Chaara

Sarah van Dortmont

Anna El Kalaani

 

Teamindeling Veld 2008/2009

Geblesseerde en zwangere speelsters zijn vooralsnog niet in het schema opgenomen. Hou ons s.v.p. op de hoogte van de ontwikkelingen en geef tijdig aan wanneer je weer denkt te gaan spelen s.v.p.

Mochten er vragen zijn over deze indeling of zijn we iemand vergeten : bel dan s.v.p. even met Monique Kneepkens : 020-7855740

Dames 1

Coach: Fabian

Diana Soons

Marion Meijer

Monique Kneepkens

Jolanda Kneepkens

Monica Bos

Claudia Persenaire

Romy Abels

Cheryl Hall

Nadine Koopmans

Inez Abels

Amanda v.d. Heuvel

Dames 2

Coach: Riet Stroebel

Jacqueline Gerritsma

Gerda Oostendorp

Bettina van Eck

Ellen Bezuyen

Lesley Merkus

Annika Esslage

Erlane Santos Costa

Stephenie Dorenbos

Petra Berkers

Ilse Velthuizen Marjolein Vermeulen

Jongens A

Coach: Eric Spies

Wesley Engelen

Mark Dol

Robin Burgers

Brahim Gacem

Joep Labordus

Nick Ensing

Ferran Klamer

Thom Coenraats

Kevin Postema

Danny Schouten

Jessy Burgers

Jongens B

Coach: Mahmoud I.

Jerry Dol

Cerezio Krind

Orially Sophia

Patrick Krot

Sander Jongsma

Desmond Diderich

Meisjes B

Coach: Jolanda K.

Ezgi Tam

Duyga Ucar

Kimberly van W.

Jamy Hal

Loes de Vries

Oumaima Lazaar

Maxine Tamminga

Aicha Moumen

Nadia El Ghazouani

Urscha Fajdiga

Gulsen Acar

Seran Akpunar

Nadia Mallmine

Jongens C

Coach: Frank K.

Mitch Kappen

Steven Hiddinga

Winston Aarsman

Fedde Veenman

Joshua Maxwell

Tim Koenders

Burak Konya

Tim Heezius

Meisjes C1

Coach: Nicole S.

Bella Schuster

Vera van Erkel

Sandy Hessels

Elise Ramautarsing

Jonna Otten

Nina Temme

Anne Sophie v.Hulst

Quinty Schottert

Dian Faas

Meisjes C2

Coach: Diana Soons

Hala Boukir

Chanice Calmao B.

Dalila Darhouchi

Daantje Spijker

Merel Smit

Merwe Acar

Imane Chaara

Anousha Fajdiga

Robin van Hal

Meisjes D

Coach: Monique K.

Lin Wijnker

Janske Otten

Dionne Heezius

Meshghan Khaleqi

Julia Eliazer

Kiki Koenders

Mirte Corjanus

Sophia El Hadi

Giulia Hiddinga

Youri Bakker

E-jeugd (Mini’s)

Coach: Brigitte R.

Najoua Boukir

Safae El Yakoubi

Yasmin van Balen

Emma Eliazer

Radoua Chaara

   
Laatste aanpassing ( dinsdag 30 december 2008 09:53 )
 
(c) 2008 Handbalvereniging DSG