Home Programma Veldprogramma

Activiteiten

Agenda is leeg

Jarigen

Ikram Yacoubi18 Apr
Konstant Straat19 Apr
Ognian Svechtarov22 Apr
Iris Versteeg23 Apr
Gusta Postema24 Apr

Translate

English Bulgarian French German Italian Spanish

Commentaar

Bezoekers

JoomlaWatch Stats 1.2.7 by Matej Koval

Landen
NETHERLANDS Netherlands495(89.6%)
UNITED STATES United States25(4.5%)
CANADA Canada6(1%)
GERMANY Germany6(1%)
TURKEY Turkey5(0.9%)

Aantallen
Vandaag: 12
Deze week: 56
Vorige week: 61
Deze maand: 182
Totaal: 647


Veldprogramma

Op deze pagina staat een overzicht van de veldwedstrijden van alle teams van DSG. Hiernaast kan een team geselecteerd worden om de wedstrijden en de uitslagen van de gespeelde wedstrijden te bekijken. Alle gegevens worden real-time bijgewerkt vanuit de gegevens die bekend zijn bij het NHV.

 

Direct naar team

Heren 1

Dames 1

Meiden B1

Meiden C2

Jongens B1

Dames 2

Meiden B2

Gemengd C1

 


Meiden C1

Gemengd D1

 

 

Alle veldwedstrijden

Categorie Teams Sporthal / Sportveld Datum Tijd Verzamelen
Dames R VOS/DSG DR1 - Nieuwegein DR2        Sloten Amsterdam do 17 apr 19:30 19:00
Dames R HSV'69 DR1 - VOS/DSG DR1        Schattekerkerw. De Hoef do 24 apr (+7) 20:30 19:20
Dames R VOS/DSG DR1 - Baarn DR1        Sloten Amsterdam di 6 mei (+19) 19:30 19:00
Heren B Nijenrodes HB1 - DSG HB1        Broekdijk/Breukelen wo 7 mei (+20) 20:00 18:50
Heren B Houten HB1 - DSG HB1 De Meerpaal/Houten zo 11 mei (+24) 12:05  
Heren S FIQAS/Aalsmeer HS1 - VOS/DSG HS1        Hornweg Aalsmeer zo 11 mei (+24) 11:00 10:30
D-Jeugd DSG D1 - Westsite D1        Raasdorperweg Lijnden zo 11 mei (+24) 10:00 9:30
D-Jeugd VOS/DSG D2 - WeHaVe D1        Raasdorperweg Lijnden zo 11 mei (+24) 10:50 10:20
Dames B VOS/DSG DB1 - WeHaVe DB1        Raasdorperweg Lijnden zo 11 mei (+24) 11:40 11:10
Dames S Westsite DS4 - VOS/DSG DS3        Riekerhaven Amsterdam zo 11 mei (+24) 11:00 10:30
Dames C WeHaVe DC1 - VOS/DSG DC1        s'Gravenlandseweg Weesp zo 11 mei (+24) 10:30 9:20
Dames B S.V. Zeeburg DB1 - VOS/DSG DB1        Pr. Bernhardlaan Diemen zo 18 mei (+31) 10:30 9:30
Dames C VOS/DSG DC1 - KDO DC1        Sloten Amsterdam zo 18 mei (+31) 10:50 10:20
Dames A VOS/DSG DA1 - S.V. Zeeburg DA3        Sloten Amsterdam zo 18 mei (+31) 12:00 11:30
Heren B DSG HB1 - Lacom '91 HB2        Sloten Amsterdam zo 18 mei (+31) 13:15 12:50
Heren S VOS/DSG HS1 - Lotus HS2        Sloten Amsterdam zo 18 mei (+31) 15:45 15:20
D-Jeugd Lotus D2 - DSG D1        Toolenburg Hoofddorp zo 18 mei (+31) 10:00 9:00
Dames S KDO DS2 - VOS/DSG DS3        Vuurlijn de Kwakel di 20 mei (+33) 20:00 19:30
Heren S Zaanstreek HS3 - VOS/DSG HS1        Jagersveld Zaandam zo 25 mei (+38) 10:00 9:30
Dames S DSOV DS2 - VOS/DSG DS2        Zijdewinde Vijfhuizen zo 25 mei (+38) 12:10 11:40

 
(c) 2008 Handbalvereniging DSG